Turniej tenisa mixt losowany 20.05.2017

tenis%20turniej.jpgTurniej tenisa Shausha Open MIX 20 maj 2017r.

Przepisy ogólne:
W turnieju mogą brać udział pary mieszane : kobieta z mężczyzną
Turniej rozgrywany jest systemem pucharowym z grą o każde miejsce w drabince . W przypadku przegrania meczu zapewniamy dalsze gry w turniejach "do tyłu" (każda para gra min. 3 mecze). Gramy systemem (każdy set zaczynamy od 2;2 w gemach pkt, przy 6:6 gra się tie-break) - każdy mecz (w tym mecze o 3 miejsca) do 2 wygranych setów (mecze w turniejach „do tyłu” – one odbywają się do 2 wygranych setów).

Turniej rozgrywany będzie na 2 kortach tenisowych. Zastosowana trawa SIT-IN TENNIS 15 SUPER jest nawierzchnią do profesjonalnej gry w  tenisa, posiadającą certyfikat ITF (Międzynarodowa Federacja Tenisa).

Osoby przegrywające mecz, w razie takiej potrzeby sędziują kolejne mecze na danym korcie.

Szacunkowy (planowany) start turnieju
OPEN - godzina 9.00 koniec ok 18.00

Nagrody :
Przewidziane przez organizatora: puchary, dyplomy, gadżety ufundowane przez firmy partnerskie.

I miejsce voucher na 1h masażu w klubowym gabinecie + voucher na lunch w Restauracji „Przystanek Shausha”
II miejsce Ręcznik Shausha + trening personalny z trenerem Shausha Sport Club
III miejsce ręcznik Shausha + voucher na masaż 30 minut w klubowym gabinecie masażu

Termin zgłoszeń do turnieju upływa 18.05.2017 w piątek o godz 18:00

Losowanie odbędzie się 20.05.2017 w klubie Shausha przy wszystkich uczestnikach Turnieju

Lista zawodników, wyniki losowania i harmonogram będą aktualizowane na stronie internetowej www.shausha.pl

Opłaty wpisowe do turnieju:
Turniej: 40zł od osoby
Posiadacze kart Multisport Benefit, OK System, FitFlex : 25złWpłaty wpisowe na turniej należy uiścić na numer konta bankowego podany poniżej: